Logo Gminy Klonowa

Mikołajkowy Turniej Strzelecki

Ocena 0/5

Serdecznie zapraszamy Uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału 
w organizowanym przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu wraz z Okręgowym Klubem Strzelectwa Sportowego „10-ka” w Sulmierzycach: 

Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim z broni pneumatycznej,

który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku 

na Strzelnicy sportowej w Sulmierzycach.

Turniej ten adresowany jest do Uczniów wszystkich szkół ponadpodstawowych 
z powiatów: pajęczańskiego, bełchatowskiego, wieluńskiego, łaskiego, zduńskowolskiego, sieradzkiego i wieruszowskiego. 

Projekt ma na celu propagowanie aktywizacji sportowej młodych ludzi oraz popularyzację strzelectwa sportowego wśród młodzieży jako formy spędzania wolnego czasu. Organizowany turniej ma być również okazją do integracji sportowej młodzieży i zdrowej rywalizacji w zgodzie z zasadami gry fair play.

Patronat honorowy nad organizowanym wydarzeniem sprawują Kuratorium Oświaty 
w Łodzi oraz Starostwo Pajęczańskie.

Wszelkie informacje szczegółowe dotyczące organizacji turnieju i zgłaszania uczestników pod numerem telefonu  261 611 396 i 797 352 545,

Serdecznie zapraszamy  do wspólnej sportowej rywalizacji.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności