Urząd Gminy informuje o możliwości pobrania maseczek ochronnych. Osoby chętne zapraszamy po odbiór do budynku urzędu gminy, pokój nr 19 (I piętro)- od 24.02.2022 do wyczerpania zapasów
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!